KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719159
nr 1471 9159
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 54x44cm, yttermått inklusive ram: 70x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:09:39
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr